Клітка Tesoro 650HC для хом'яка, 31×21×30 см
Код Товару:
160559
Виробник:
Tesoro
Наявність:
В наявності
486.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | F-650HC |
| Штрихкод | 2008829000018 |
| Тип | Клітка |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 31 см |
| Ширина | 21 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для хом'яків |
| Країна-виробник | Китай |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Клітка Tesoro 650HC для хом'яка, 31×21×30 см
Кольори в асортименті, наявність уточнюйте у менеджера.
Кольори в наявності: блакитний, рожевий, фіолетовий
Клітка для хом'яка та інших гризунів дрібного розміру.
Обладнані всім необхідним для комфортного життя вашого маленького друга. В комплекті: поїлка, мисочка, будиночок і колесо для бігу.
Характеристики:
- тип: клітки;
- розмір: 31×21×30 см;
- висота піддона: 9 см;
- матеріал: пластик;
- тварина: для хом'яків;
- країна виробник: Китай;
- бренд: tesoro;
- артикул: F-650HC;
- штрихкод: 2008829000018.