Лежак Hide and Seek, м'ятний, для собак, 45×40×18 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PR241758 |
| Штрихкод | 4823082417582 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 45 см |
| Висота | 18 см |
| Ширина | 40 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Тварина | Для собак |
Поки немає питань до цього товару.
Лежак Hide and Seek, м'ятний, для собак, 45×40×18 см
Лежак розроблений для улюбленців, яким важливий затишок і почуття захищеності. Підходить для котів і собак.
Лежак за формою нагадує мішок, в якому можна затишно сховатися від сторонніх очей. Завдяки особливій формі лежак підійде для ігор, в яких можна ховатися самому або ховати улюблені іграшки.
Ручка збоку дозволяє підвісити лежак або закріпити його верх у вертикальному положенні, що особливо сподобається котам.
Усередині лежака теплий і пухнастий матеріал. Подушка з гіпоалергенним наповнювачем виймається завдяки змійці в дні лежака. Так лежак набагато зручніше чистити і прати. Рекомендується ручне прання.