Поїлка-фонтан Petoneer Kitten/Puppy Water Dispenser FSW030-M автоматична, для собак і котів, біла, 1.9 л
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ci-670129 |
| Штрихкод | 2001000225507 |
| Тип | Поїлки |
| Вид | Фонтан |
| Довжина | 18.0 см |
| Висота | 14.7 cм, 14.7 см |
| Ширина | 17.5 см, 17.5 см |
| Колір | Білий |
| Обʼєм | 1.9 л |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для котів, Для собак |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Поїлка-фонтан Petoneer Kitten / Puppy Water Dispenser FSW030-M автоматична, для собак і котів, біла, 1.9 л
Поїлка Xiaomi Petoneer Kitten / Puppy Water Dispenser - сучасний диспенсер для води, який втамує спрагу ваших домашніх вихованців. Просто наповніть його контейнер водою, включите пристрій - і можна спокійно йти на роботу або прогулянку. Безпечний ABS-пластик і практично повна відсутність шуму дозволяють розташувати поїлку навіть в спальні.
Особливості:
- насичення води киснем;
- багатоступенева система фільтрації;
- простий дизайн кнопок;
- маленький розмір і велика ємність;
- інтелектуальне розпізнавання рівня води;
- місткість контейнера - 1,9 л.
Стильний дизайн
Як і належить пристроям Xiaomi, диспенсер отримав сучасний мінімалістичний дизайн. Він відмінно впишеться практично в будь-який інтер'єр. Корпус Xiaomi Petoneer Kitten / Puppy Water Dispenser виконаний з білого пластику і радує око плавними лініями. Поільная поверхня зроблена прозорою, що не тільки покращує зовнішній вигляд пристрою, але і спрощує контроль чистоти.
Угамування спраги
Постійний доступ до чистої питної води є надзвичайно важливим для здоров'я котів і собак. Xiaomi Petoneer Kitten / Puppy Water Dispenser забезпечує циркуляцію води в поільной поверхні, що створює у вихованця відчуття природного водоймища і дозволяє вгамовувати спрагу з особливою насолодою. Місткість внутрішнього контейнера становить 1,9 літра.
Фільтрація води
Творці диспенсера подбали і про поліпшення якості води. Багатоступенева система фільтрації Xiaomi Petoneer Kitten / Puppy Water Dispenser затримує дрібні частинки, волосся, залишковий хлор, іони важких металів та інші забруднюючі елементи. Всебічна очищення і пом'якшення води покращує її смак і робить більш безпечною для здоров'я домашніх тварин.
Чи безпечний у всьому
Цей девайс безпечний і для вихованців, і для їх господарів. Сучасний ABS-пластик не виділяє неприємних запахів і шкідливих випарів в приміщенні. А ретельно продумана конструкція Xiaomi Petoneer Kitten / Puppy Water Dispenser виключає небезпеку ураження електричним струмом, що особливо важливо для пристроїв, що контактують з водою. Додавати воду можна без виключення пристрою.
Практичність і економія
Конструкція Xiaomi Petoneer Kitten / Puppy Water Dispenser дозволяє легко очищати його елементи, щоб вихованець завжди був забезпечений ідеально чистою водою.