Поїлка Petkit Eversweet Travel S дорожня, для собак, біла, 300 мл
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ci-646034 |
| Штрихкод | 2001000043460 |
| Тип | Поїлки |
| Вид | Дорожня |
| Довжина | 24 см |
| Висота | 6.5 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Колір | Білий |
| Обʼєм | 0.3 л |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Поїлка Petkit Eversweet Travel S дорожня, для собак, біла, 300 мл
Чиста вода в стильній пляшці завжди з собою
За допомогою пляшки Eversweet Ви легко вирішите проблему подачі чистої води на вулиці. Вбудована фільтрація, зручне горлечко, стильний дизайн, повна герметичність - ідеальний аксесуар для прогулянки з Вашим вихованцем!
Всього одне натискання кнопки для подачі води
Подача води здійснюється всього одним натисненням кнопки на пляшці. В процесі буде зайнята тільки одна рука. Проста і зручна технологія напування розроблена для Вашої зручності і комфортного пиття вихованця. Кнопка наповнює чашу водою за кілька секунд. Так само легко можна залити залишок води назад в пляшку
Широке "горлечко" для пиття
О-подібний вигнутий дизайн горлечка розроблений відповідно до будовою ротової порожнини собаки, не створюючи дискомфорту в процесі пиття.
Блокуйте пляшку одним натисканням, зберігаючи повну герметичність
Вбудований силіконове кільце забезпечує повну герметичність і захищає від протікання. Ви можете покласти пляшку Eversweet в сумку або рюкзак і не турбуватися, що вода проллється.
Найкраще якість матеріалів і фільтрації
Пляшка Eversweet виконана з Трітана з запатентованим американським покриттям BioCleanAct.