Миски Petkit Fresh Nano Pet Cat One Bowl Stand металеві на підставці, для котів, чорні, 480 мл
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ci-666123 |
| Штрихкод | 2001000207893 |
| Тип | Миска |
| Висота | 8.77 см |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 16 см |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал, Пластик |
| Обʼєм | 0.48 л |
| Тварина | Для котів |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Миски Petkit Fresh Nano Pet Cat One Bowl Stand металеві на підставці, для котів, чорні, 480 мл
Королівська трапеза
Petkit Fresh Nano Pet Cat One Bowl Stand - зручна і безпечна годівниця для домашніх тварин. Виріб складається з двох чаш з нержавіючої сталі, встановлених на стійкій основі. Знімна конструкція дозволяє легко мити посуд, а регулювання нахилу під кутом від 0 ° до 15 ° зробить прийом їжі максимально комфортним для вашого вихованця.
Особливості:
- 2 знімні чаші з нержавіючої сталі 304;
- регулювання нахилу під кутом від 0 ° до 15 °;
- стійку основу.
Ергономіка на висоті
Годівниця складається з двох чаш з регулюванням нахилу під кутом від 0 ° до 15 °, що зменшує навантаження на м'язи, сприяє поліпшенню травлення і робить її особливо комфортною для котів з проблемами спини і шиї. В першу ємність можна насипати сухий корм, а в другу - налити воду. А щоб вихованець в пориві радісних емоцій не перевернув їжу, передбачена стійка підставка.
Якість та безпека
Оскільки чаші годівниці постійно контактують з їжею, вони виконані з нержавіючої сталі 304. Цей матеріал не впливає на хімічний склад продуктів, а тому гарантує повну безпеку для вашого улюбленця. Крім того, ємності не піддаються корозії і збережуться в бездоганному стані навіть через довгі роки щоденного використання.
Проста очищення
Щоб в посуді домашніх вихованців не розвивалися хвороботворні мікроорганізми і неприємні запахи, необхідно підтримувати її в чистоті. Тому в Petkit Fresh Nano Pet Cat One Bowl Stand чаші виконані знімними. Всього за кілька секунд ви зможете від'єднати їх від підстави, після чого ретельно прополоскати теплою водою і встановити назад.