Ліжко Petkit Deep Sleep Pet Mattress M для собак, сірий, 70×55×12.5 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ci-652927 |
| Штрихкод | 2001000100729 |
| Тип | Ліжко |
| Довжина | 70 см |
| Висота | 12.5 см |
| Ширина | 55 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Бавовна |
| Країна-виробник | Китай |
Поки немає питань до цього товару.
Ліжко Petkit Deep Sleep Pet Mattress M для собак, сірий, 70×55×12.5 см
Особливості:
- повітрепроникна конструкція;
- зносостійкі матеріали;
- нековзне підставу.
Досконалість в деталях
Для комфорту вихованця і його господарів ліжечко продумана в кожній деталі. Тканинна ручка дозволяє переносити лежанку з місця на місце, брати її з собою на дачу. Домашні вихованці бувають такими Непосєдов. Нековзне підставу гарантує зчеплення з різними типами підлогових покриттів, щоб аксесуар завжди залишався на місці.
Простий догляд
В виробництві Petkit Deep Sleep Pet Mattress застосовані зносостійкі матеріали. Це дозволяє обробці завжди зберігати відмінний зовнішній вигляд. Творці ліжечка подбали і про підтримку чистоти. Знімні тканинні елементи можна прати вручну або в щадному режимі пральної машини, використовуючи неагресивні миючі засоби.