Клітка-манеж AnimAll 3008 для цуценят, металева, 8 секцій по 62×62 см
Код Товару:
157162
Виробник:
AnimAll
Наявність:
Немає в наявності
2082.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | F-3008 |
| Штрихкод | 2000981200534 |
| Тип | Металева клітка |
| Довжина | 62 см |
| Ширина | 62 см |
| Матеріал | Метал |
| Кількість предметів, шт | 8 шт |
| Вага | 8 кг |
| Країна-виробник | Китай, Китай, Китай |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Клітка-манеж Тесоро 3008 для цуценят, металева, 8 секцій по 62×62 см
Клітка Tesoro - манеж для цуценят, металева, 3008