Інтерактивна іграшка для котів Nina Ottoson Миша рожева, 11.5×6.8×14.5 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-no69587 |
| Штрихкод | 0700603695879 |
| Тип | Інтерактивна іграшка |
| Висота | 14.5 см |
| Довжина | 11.5 см |
| Ширина | 6.8 см, 6.8 см |
| Колір | Рожевий |
| Тварина | Для котів |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Інтерактивна іграшка для котів Nina Ottoson Миша рожева, 11.5×6.8×14.5 см
ГРА-ГОЛОВОЛОМКА ПОЧАТКОВОГО РІВНЯ СКЛАДНОСТІ: ця миша котиться та колихається зі сторони в сторону, тому кіт може відбивати її лапами та розгойдувати в різні сторони. Непередбачувані рухи розпалюють інтерес.
АЛЬТЕРНАТИВА МИСЦІ ДЛЯ КОРМУ: замініть стандартну миску для їжі на цікаву головоломку. Це допоможе активувати природні інстинкти кота полювати на здобич. У головоломку вміщується до 30 грамів корму, її можна застосовувати як для вологого, так і для сухого корму. Гра виготовлена з безпечного харчового матеріалу.
ЛЕГКО НАПОВНЮВАТИ: просто відкрути хвіст та наповни іграшку смаколиками.
РОЗВАГИ З ПІР’ЯМ: пір’я викликає у котів цікавість та пробуджує інстинкти мисливця.
Характеристики
- розмір - 11.5×6.8×14.5 см;
- виробник - Nina Ottoson;
- країна-виробник - США;
- артикул - no69587.