Іграшка-пищалка для собак Petstages Півень Ерл, велика, 6×7.5×30 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-pt69501 |
| Штрихкод | 0700603695015 |
| Тип | Жувальна іграшка |
| Довжина | 6 см |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 7.5 см |
| Колір | Помаранчевий |
| Матеріал | Латекс |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка-пищалка для собак Petstages Півень Ерл, велика, 6×7.5×30 см
Ці курчата складуть ідеальну компанію вам та вашому чотирилапому другу. Неодмінно змусять сміятися власників собак та розважатимуть їх чотирилапих друзів веселими та кумедними звуками.
КУМЕДНА ІГРАШКА ДЛЯ СОБАК: у кожного цуценяти повинна бути іграшка з латексу, і неодмінно, це має бути курча з колекції Squawkers. Це курчатко унікальне, воно барвисте та надзвичайно кумедне. Ваш пес точно полюбить його.
БАЛАКУЧА ІГРАШКА: собаки просто обожнюють іграшки пищалки. Вони гідно оцінять вокальні дані цього курчати. Пищалка Генріетта утворює незвичайні звуки, перед якими не встоїть жоден собака.
БЕЗПЕЧНА ТА НАТУРАЛЬНА: ці інтерактивні іграшки для собак виготовлені з натурального латексу, розмальовані вручну безпечними фарбами без свинцю.
МІЦНА ТА ВИТРИВАЛА: ідеальна іграшка для любителів гризти. Міцна та витривала іграшка з латексної гуми допомагає відволікати увагу собаки від більш деструктивних звичок гризти.
Переваги
Характеристики
- розмір - 6×7.5×30 см;
- виробник - Petstages;
- країна-виробник - США;
- артикул - pt69501.