Іграшка-пищалка для собак Outward Hound Invincibles Pinguin XS Пінгвін міні, блакитна, 20×11×4 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-oh67806 |
| Штрихкод | 0700603678063 |
| Тип | М'яка іграшка |
| Довжина | 20 см |
| Висота | 4 см |
| Ширина | 11 см |
| Колір | Блакитний |
| Розмір породи | Малі |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка-пищалка для собак Outward Hound Invincibles Pinguin XS Пінгвін міні, блакитна, 20×11×4 см
Створюючи цього непереможного пінгвіна Outward Hound думали про собак та уявляли якою має бути по-справжньому витривала іграшка!
В цій мініатюрній іграшці захована велика пищалка, яка пищатиме навіть якщо вихованець її прокусить. Ігри триватимуть довго!
БІЛЬШЕ 5 МІЛЬЙОНІВ ПРОДАНИХ ІГРАШОК У ВСЬОМУ СВІТІ: незважаючи на невеликі розміри, ці непереможні герої дійсно витривалі та дійсно веселі!
ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ВІД РОЗГРИЗАННЯ: передня частина іграшки прошита шаром супер міцного матеріалу від розгризання.
Прошита окантовка надає ще більше міцності – це порося встоїть перед зубами навіть найзавзятіших любителів гризти.
БЕЗ НАПОВНЮВАЧІВ. єдине що знаходиться всередині іграшки – це пищалка, яка пищатиме, навіть якщо її прокусити. Без наповнювачів, а отже веселощі триватимуть довго та без зайвого безладу.
Переваги
- створено для малих собак;
- колекція непереможних героїв;
- витривала пищалка, пищатиме навіть якщо її прокусити;
- внутрішній надміцний шар захищає від розгризання;
- прошита окантовка додає міцності;
- без наповнювачів та без зайвого безладу!
Характеристики
- розмір - 20×11×4 см;
- виробник - Outward Hound;
- країна-виробник - США;
- артикул - oh67806.