Іграшка-пищалка для собак Outward Hound Hedgehogz Їжачок, мала, коричнева, 18×10×10 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-oh32024 |
| Штрихкод | 0700603320245 |
| Тип | М'яка іграшка |
| Довжина | 18 см |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 10 см |
| Колір | Коричневий |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка-пищалка для собак Outward Hound Hedgehogz Їжачок, мала, коричнева, 18×10×10 см
Очікуй на захоплюючі розваги з їжачком Hedgehogz від Outward Hound. Ця класична іграшка поєднує в собі нестримно привабливу пищалку, міцну форму, яка нагадує справжнього їжачка, та м’яке затишне штучне хутро. Гра з їжачком триватиме довго!
Їжачки приречені на любов вашого собаки. Супер міцний дизайн, захоплюючі форми, звуки та текстура цих іграшок занурять вашого вихованця у світ веселощів та розваг у режимі non-stop!
МИЛА ПЛЮШЕВА ТВАРИНКА: м’який їжачок виготовлений з приємного на дотик штучного хутра та має мінімум швів, ваш песик буде у захваті від такої затишної іграшки.
ІГРАШКА-ПИЩАЛКА: всередині витривалого їжачка захована пищалка, а тому вихованець не залишиться осторонь від гри та не втримається перед спокусою вполювати їжачка. Розваги триватимуть довше!
М’ЯКА ТА ПРИХИЛЬНА ДО ОБІЙМІВ: ця мила, м’яка плюшева іграшка має унікальну заокруглену форму. Її так зручно переносити в зубах, котити та обіймати коли настане час для сну.
ІНТЕРАКТИВНІ РОЗВАГИ: їжачок – це чудовий варіант як для самостійної гри, так і для інтерактивних спільних ігор.
Характеристики
- розмір - 18×10×10 см;
- виробник - Outward Hound;
- країна-виробник - США;
- артикул - oh32024.