Іграшка для собак Petstages Orka Три кісточки, блакитна, 14×16.5×1.3 см
Код Товару:
156717
Виробник:
Petstages
Наявність:
Немає в наявності
215.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-pt68406 |
| Штрихкод | 0700603684064 |
| Тип | Кістка |
| Довжина | 14 см |
| Висота | 1.3 см |
| Ширина | 16.5 см |
| Колір | Блакитний |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Petstages Orka Три кісточки, блакитна, 14×16.5×1.3 см
Ці кісточки ідеальна забава для малих собак та цуценят! Три гумові кісточки скріплені між собою. Іграшка виготовлена з нетоксичної витривалої гуми та має виступи які допомагають очищувати зуби від нальоту та забезпечують масаж ясен.
Переваги
- матеріал Orka – витривалий до зубів, пружний та плаває;
- дбає про здоров’я ротової порожнини та допомагає тренувати жувальні м’язи;
- розвага, яка допомагає собакам залишатись у формі;
- ідеальний розмір для цуценят та собак малих порід;
- відчуття гнучкості, яке собаки обожнюють;
- виступи на кісточці допомагають очищувати зуби та створюють додатковий інтерес.
Характеристики
- розмір - 14×16.5×1.3 см;
- виробник - Petstages;
- країна-виробник - США;
- артикул - pt68406.