Іграшка для собак Petstages Orka Кільця для зубів, 26.7×14×2.5 см
Код Товару:
156709
Виробник:
Petstages
Наявність:
Немає в наявності
368.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-pt68116 |
| Штрихкод | 0700603681162 |
| Тип | Жувальна іграшка |
| Довжина | 26.7 см |
| Висота | 2.5 см |
| Ширина | 14 см |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Гума |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Petstages Orka Кільця для зубів, 26.7×14×2.5 см
Кільця для зубів – це кругла версія улюблених гризликів вашого песика.
Спеціальний дизайн – різноманітна структура та м’яка мотузка допомагають очищувати зуби та забезпечують масаж ясен, прямо під час гри. Різні текстури матеріалу масажують ясна і стимулюють жувальний рефлекс.
Пружні та непередбачувані рухи захоплюють та інтригують!
Переваги
- кільця створені з надзвичайно витривалого матеріалу Orka;
- різноманітна текстура допомагає підтримувати інтерес до гри;
- гнучка та м’яка – ідеально для підкидання;
- допомагає підтримувати здоров’я зубів та масажує ясна;
- витривала гума – для довготривалих ігор!
Характеристики
- розмір - 26.7×14×2.5 см;
- виробник - Petstages;
- країна-виробник - США;
- артикул - pt68116.