Іграшка для собак Petstages Orka Їжак, 8.5×13×1.5 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-pt67893 |
| Штрихкод | 0700603678933 |
| Тип | Жувальна іграшка |
| Довжина | 8.5 см |
| Висота | 1.5 см |
| Ширина | 13 см |
| Колір | Зелений |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Petstages Orka Їжак, 8.5×13×1.5 см
Неперевершена іграшка для цуценят! Їжак від Петстейджес - це ідеальний погризунок для вашого маленького вихованця! Іграшка у формі милого їжачка не залишить байдужим ні Вас ні Ваше цуценя!
ІНТРИГУЮЧА ФОРМА ІГРАШКИ: отвір всередині їжачка створений для легшего захвату та перенесення іграшки в зубах, а дивовижна форма не залишить байдужим жодне цуценя.
ІДЕАЛЬНИЙ РОЗМІР: з цією мініатюрною іграшкою на ваше цуценя чекають грандіозні веселощі! Їжак від Петстейджес створений для невеликих собак та цуценят, які обожнюють гризти та кусати іграшки.
ПІКЛУВАННЯ ПРО ЗДОРОВ’Я ЗУБІВ: цей милий їжачок створений з гнучкої гуми та має різноманітну текстуру, яка забезпечує масаж ясен та дбає про здоров’я зубів вашого вихованця під час веселої гри з іграшкою.
Характеристики
- розмір - 8.5×13×1.5 см;
- виробник - Petstages;
- країна-виробник - США;
- артикул - pt67893.