Іграшка для собак Petstages Orka Жуки, 16.5×14×3.6 см
Код Товару:
156707
Виробник:
Petstages
Наявність:
Немає в наявності
310.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-pt68153 |
| Штрихкод | 0700603681537 |
| Тип | Жувальна іграшка |
| Довжина | 16.5 см |
| Висота | 3.6 см |
| Ширина | 14 см |
| Колір | Зелений |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Petstages Orka Джек, 21.6×19.1×11.4 см
Іграшка Орка Джек від Petstages – це подвійні веселощі. З одного боку ця іграшка створена для любителів гризти, але також її можна заповнювати ласощами. Ваш вихованець буде щасливий та гратиме годинами!
ДЛЯ ГАРНОГО НАСТРОЮ: Орка Джек задовольняє собак у нестримній потребі щось погризти
ІНТЕРАКТИВНА ГРА: можна заповнювати ласощами
ГРА В ДОМІ ТА НА ДВОРІ: пружно стрибає в непередбачуваних напрямках та плаває на воді
МІЦНИЙ ДИЗАЙН: створено з витривалого матеріалу Орка, витримує навіть найзавзятіших любителів гризти.
ІДЕАЛЬНИЙ РОЗМІР: просто ідеально для малих та середніх собак.
Характеристики
- розмір - 21.6×19.1×11.4 см;
- виробник - Petstages;
- країна-виробник - США;
- артикул - pt68153.