Іграшка для собак Petstages Orka Джек, 21.6×19.1×11.4 см
Код Товару:
156706
Виробник:
Petstages
Наявність:
В наявності
902.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-pt68500 |
| Штрихкод | 0700603685009 |
| Тип | Жувальна іграшка |
| Довжина | 21.6 см |
| Висота | 11.4 см |
| Ширина | 19.1 см |
| Колір | Блакитний |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Petstages Orka Джек, 21.6×19.1×11.4 см
Ця гусінь - це ідеальна забава для малих собак та цуценят! Іграшка виготовлена з нетоксичної витривалої гуми та має виступи які допомагають очищувати зуби від нальоту та забезпечують масаж ясен.
Переваги
- матеріал Orka – витривалий до зубів, пружний та плаває;
- дбає про здоров’я ротової порожнини та допомагає тренувати жувальні м’язи;
- розвага, яка допомагає собакам залишатись у формі;
- ідеальний розмір для цуценят та собак малих порід;
- матеріал іграшки м'який до зубів і ясен собаки, і не пошкодить порожнину рота;
- різні текстури матеріалу масажують ясна і стимулюють жувальний рефлекс;
- відчуття гнучкості, яке собаки обожнюють.
Характеристики
- розмір - 21.6×19.1×11.4 см;
- виробник - Petstages;
- країна-виробник - США;
- артикул - pt68500.