Іграшка для собак Petstages Пляшка Крокодил, велика, зелена, 40.6×13.3×12.7 см
Код Товару:
156690
Виробник:
Petstages
Наявність:
Немає в наявності
569.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-pt69491 |
| Штрихкод | 0700603694919 |
| Тип | М'яка іграшка |
| Довжина | 40.6 см |
| Висота | 12.7 см |
| Ширина | 13.3 см |
| Колір | Зелений |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Petstages Пляшка Крокодил, велика, зелена, 40.6×13.3×12.7 см
Хрускіт тріск та писк! Ця іграшка створена для собак яким не достатньо хрускоту звичайної пластикової пляшки. Спеціально для них ми потроїли розмір середньої пляшки, а отже потроїли задоволення від хрускоту для вашого собаки.
K9 TUFF Technology – матеріал, виготовлений за цією технологією перевищує навіть найсміливіші уявлення про міцність. Витримає навіть найпотужніші атаки щелеп.
Переваги
- витривалий матеріал;
- хрускіт, тріск та писк – звуки, що імітують пластикову пляшку;
- втричі більше за стандартну пляшку;
- виготовлено за технологією K9 TUFF GUARD.
Характеристики
- розмір - 40.6×13.3×12.7 см;
- виробник - Petstages;
- країна-виробник - США;
- артикул - pt69491.