Іграшка для собак Petstages Курка, 43×10×7 см
Код Товару:
156685
Виробник:
Petstages
Наявність:
Немає в наявності
549.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-pt69500 |
| Штрихкод | 0700603695008 |
| Тип | М'яка іграшка |
| Довжина | 43 см |
| Висота | 7 см |
| Ширина | 10 см |
| Колір | Сірий |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Petstages Курка, 43×10×7 см
LED м’ячик в середині голови починає світитися щоразу, коли відскакує від поверхні. В тулубі прихована велика пищалка. Завдяки міцному матеріалу з сітки м’ячик просвічується та яскраво світить через тканину.
K9 TUFF Technology – матеріал, виготовлений за цією технологією перевищує навіть найсміливіші уявлення про міцність. Витримає навіть найпотужніші атаки щелеп.
Переваги
- містить м’ячик, який починає світитися при відскакуванні від поверхні;
- ультра витривала іграшка;
- виготовлено з матеріалу K9 TUFF GUARD.
Характеристики
- розмір - 43×10×7 см;
- виробник - Petstages;
- країна-виробник - США;
- артикул - pt69500.