Іграшка для собак Petstages Крокодил, велика, 57×23×8 см
Код Товару:
156684
Виробник:
Petstages
Наявність:
Немає в наявності
736.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-pt69504 |
| Штрихкод | 0700603695046 |
| Тип | М'яка іграшка |
| Довжина | 57 см |
| Висота | 8 см |
| Ширина | 23 см |
| Колір | Різнокольоровий |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Petstages Крокодил, велика, 57×23×8 см
Іграшки з цієї серії виготовлені з подвійного матеріалу – це новий рівень іграшок для жування. Унікально поєднують в собі мотузки, надміцний матеріал кордуру, плюш, пищалку та зім’ятий папір.
Ідеальний варіант для шалених війн з перетягуванням, фаворит для любителів гризти та іграшка для носіння у зубах.
K9 TUFF Technology – матеріал, виготовлений за цією технологією перевищує навіть найсміливіші уявлення про міцність. Витримає навіть найпотужніші атаки щелеп.
Переваги
- ультра міцна текстура;
- кільце та мотузки для ігор у перетягування;
- три пищалки та м’ятий папір - шуршить та пищить;
- внутрішня поверхня створена з надміцної водовідштовхуючої тканини - кордури;
- ультра міцна окантовка з подвійними швами; наповнено нейлоном;
- виготовлено за технологією K9 TUFF GUARD.
Характеристики
- розмір - 57×23×8 см;
- виробник - Petstages;
- країна-виробник - США;
- артикул - pt69504.