Іграшка для собак Petstages Корова, середня, 30×33×6 см
Код Товару:
156683
Виробник:
Petstages
Наявність:
Немає в наявності
583.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-pt69497 |
| Штрихкод | 0700603694971 |
| Тип | М'яка іграшка |
| Довжина | 3 см |
| Висота | 6 см |
| Ширина | 33 см |
| Колір | Чорний, Білий |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Petstages Корова, середня, 30×33×6 см
Руки цієї плюшевої тваринки створені так, що легко перетягуються вперед та назад, крізь тулуб. Ідеально для ігор у перетягування. Всередині заховано 6 секретних пищалок, які пищатимуть при кожному перетягуванні рук через тулуб. А після того, як гра скінчиться, плюшева корівка готова до затишних обіймів та відпочинку.
K9 TUFF Technology – матеріал, виготовлений за цією технологією перевищує навіть найсміливіші уявлення про міцність. Витримає навіть найпотужніші атаки щелеп.
Переваги
- розвивай інтелект вашого улюбленця за допомогою цих іграшок-перетяжок;
- ультра міцна текстура;
- руки-перетяжки протягуються крізь тіло вперед та назад;
- 6 пищалок всередині;
- ідеально для ігор у перетягування;
- виготовлено за технологією K9 TUFF GUARD.
Характеристики
- розмір - 30×33×6 см;
- виробник - Petstages;
- країна-виробник - США;
- артикул - pt69497.