Іграшка для собак Petstages Зебра, велика, 13×33×38 см
Код Товару:
156679
Виробник:
Petstages
Наявність:
Немає в наявності
735.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-pt69494 |
| Штрихкод | 0700603694940 |
| Тип | М'яка іграшка |
| Довжина | 13 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 33 см |
| Колір | Різнокольоровий |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Petstages Зебра, велика, 13×33×38 см
Ця плюшева зебра виглядає такою милою та м’якенькою, але характер в неї дійсно зухвалий. Всередині кінцівок заховано аж 14 пищалок, кожна з яких пищатиме щоразу, при протягуванні ніг через тулуб іграшки. Ваш песик може робити з іграшкою все, що завгодно: жувати, гризти, кусати, тягати, пищати – ця зебра знає, що таке собаче щастя!
K9 TUFF Technology – матеріал, виготовлений за цією технологією перевищує навіть найсміливіші уявлення про міцність. Витримає навіть найпотужніші атаки щелеп.
Переваги
- ультра міцна текстура;
- кінцівки протягуються крізь тіло вперед та назад;
- при протягуванні кінцівок спрацьовують пищалки;
- 14 секретних пищалок всередині кінцівок;
- додаткові пищалки в тулубі та голові іграшки;
- ідеально для ігор у перетягування;
- внутрішня поверхня створена з надміцної водовідштовхуючої тканини - кордури;
- ультра міцна окантовка з подвійними швами;
- наповнено нейлоном;
- виготовлено за технологією K9 TUFF GUARD.
Характеристики
- розмір - 13×33×38 см;
- виробник - Petstages;
- країна-виробник - США;
- артикул - pt69494.