Іграшка для собак Petstages Зайчик, мала, сіра, 9×14×28 см
Код Товару:
156677
Виробник:
Petstages
Наявність:
Немає в наявності
388.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-pt69591 |
| Штрихкод | 0700603695916 |
| Тип | М'яка іграшка |
| Висота | 28 см |
| Довжина | 9 см |
| Ширина | 14 см |
| Колір | Сірий |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Petstages Зайчик, мала, сіра, 9×14×28 см
Зустрічайте нашого Зайчика з колекції Scruffles. Можливо, він виглядає трохи нечепурою та й досить смішний на вигляд, але ви полюбите його. Він такий милий та приємний на дотик. А завдяки матеріалу, виготовленого за технологією K9 Tuff Guard Lining, цей зайчик витримає все що завгодно та надовго залишиться у вашій родині.
K9 TUFF Technology – матеріал, виготовлений за цією технологією перевищує навіть найсміливіші уявлення про міцність. Витримає навіть найпотужніші атаки щелеп.
Переваги
- виготовлено з унікального м’якого матеріалу;
- ультра міцна текстура;
- пищалка всередині;
- виготовлено за технологією K9 TUFF GUARD.
Характеристики
- розмір - 9×14×28 см;
- виробник - Petstages;
- країна-виробник - США;
- артикул - pt69591.