Іграшка для собак Petstages Гілка м'яка, велика, 31×8.9×31 см
Код Товару:
156674
Виробник:
Petstages
Наявність:
Немає в наявності
626.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-pt69594 |
| Штрихкод | 0700603695947 |
| Тип | М'яка іграшка |
| Довжина | 31 см |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 8.9 см |
| Колір | Різнокольоровий |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Petstages Гілка м'яка, велика, 31×8.9×31 см
Матеріал цієї іграшки аж надто схожий на кору справжнього дерева. А руки-гілочки можна протягувати крізь тулуб. А ще, всередині захована весела пищалка.
K9 TUFF Technology – матеріал, виготовлений за цією технологією перевищує навіть найсміливіші уявлення про міцність. Витримає навіть найпотужніші атаки щелеп.
Переваги
- виготовлено за технологією K9 TUFF GUARD;
- матеріал, схожий на справжню кору;
- пищалка, захована всередині;
- руки-гілочки можна протягувати крізь тулуб.
Характеристики
- розмір - 31×8.9×31 см;
- виробник - Petstages;
- країна-виробник - США;
- артикул - pt69594.