Іграшка для собак Outward Hound Tootiez Bear Ведмідь, коричнева, 23×13×8 см
Код Товару:
156670
Виробник:
Outward Hound
Наявність:
Немає в наявності
272.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-oh67813 |
| Штрихкод | 700603678131 |
| Тип | Жувальна іграшка |
| Довжина | 23 см |
| Висота | 8 см |
| Ширина | 13 см |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Латекс |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Outward Hound Tootiez Bear Ведмідь, коричнева, 23×13×8 см
ХТО ТУТ КРЕХЧЕ і ГАРЧИТЬ: Та це ж ведмідь Тутіз ! Щоразу, коли собака гратиме з ним або гризтиме, цей персонаж видаватиме кумедні звуки крехтіння.
ЗВУКИ ТА НІЧОГО ЗАЙВОГО: ведмідь Тутіз видає специфічні голосні звуки крехтіння і гарчання, які не залишать байдужим вашого собаку.
Порада: покажіть вашому песику як грати з іграшкою: стисніть ведмедя, щоб пес почув звук крехтіння і гарчання.
Переваги
- ведмідь Тутіз має пищалку та видає звуки крехтіння і гарчання;
- виготовлено з натуральної латексної гуми;
- унікальна м’яка текстура, яку обожнюють собаки;
- ідеальна іграшка для будь-якої собаки.
Характеристики
- розмір - 23×13×8 см;
- виробник - Outward Hound;
- країна-виробник - США;
- артикул - oh67813.