Іграшка для собак Outward Hound Свинка-акордеон, велика, рожева, 15×19×9 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-oh68092 |
| Штрихкод | 0700603680929 |
| Тип | Жувальна іграшка |
| Довжина | 15 см |
| Висота | 9 см |
| Ширина | 19 см |
| Колір | Рожевий |
| Матеріал | Латекс |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Outward Hound Свинка-акордеон, велика, рожева, 15×19×9 см
Свинка хрюкає щоразу коли ваш пес бере її в зуби та пищить, коли її стискають від голови до хвоста. Цей милий герой охочий до веселощів та шумних ігор.
МУЗИЧНЕ ХРЮКАННЯ ТА ПИСК: свинка хрюкатиме щоразу, коли ваш пес братиме її в зуби та пищатиме коли ви стискатимете її від голови до хвоста. Кумедні звуки, що лунатимуть як музика для вашого песика!
ВЕСЕЛІ АПОРТУВАННЯ: цю невагому свинку так зручно підкидати та апортувати. До того ж відскакуючи від поверхні свинка видає кумедні звуки, тому ігри вашого песика проходитимуть ще більш весело.
ГРАЙ БУДЬ-ДЕ ТА БУДЬ-КОЛИ: свинка створений з натурального латексу, який легко чиститься, тому ви можете грати з улюбленцем будь-де - і вдома, і на дворі.
Характеристики
- розмір - 15×19×9 см;
- виробник - Nina Ottoson;
- країна-виробник - США;
- артикул - oh68092.