Іграшка для собак Outward Hound Крокодил-акордеон, велика, зелена, 16.5×8.5×10 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-oh68093 |
| Штрихкод | 0700603680936 |
| Тип | Жувальна іграшка |
| Довжина | 16.5 см |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 8.5 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Латекс |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Outward Hound Крокодил-акордеон, велика, зелена, 16.5×8.5×10 см
Крокодил хрюкає щоразу коли ваш пес бере його в зуби та пищить, коли його стискають від голови до хвоста. Цей милий герой охочий до веселощів та шумних ігор.
МУЗИЧНЕ ХРЮКАННЯ ТА ПИСК: крокодил хрюкатиме щоразу, коли ваш пес братиме його в зуби та пищатиме коли ви стискатимете його від голови до хвоста. Кумедні звуки, що лунатимуть як музика для вашого песика!
ВЕСЕЛІ АПОРТУВАННЯ: цього невагомого крокодила так зручно підкидати та апортувати. До того ж відскакуючи від поверхні алігатор видає кумедні звуки, тому ігри вашого песика проходитимуть ще більш весело.
ГРАЙ БУДЬ-ДЕ ТА БУДЬ-КОЛИ: крокодил створений з натурального латексу, який легко чиститься, тому ви можете грати з улюбленцем будь-де - і вдома, і на дворі.
Характеристики
- розмір - 16.5×8.5×10 см;
- виробник - Nina Ottoson;
- країна-виробник - США;
- артикул - oh68093.