Іграшка для собак Jolly Pets Tuff Treader Шина, 15×20×7 см
Код Товару:
156662
Виробник:
Jolly Pets
Наявність:
Немає в наявності
761.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-JTR23 |
| Штрихкод | 0788169587234 |
| Тип | Жувальна іграшка |
| Довжина | 15 см |
| Висота | 7 см |
| Ширина | 20 см |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Гума |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для собак Jolly Pets Tuff Treader Шина, 15×20×7 см
Продуманий дизайн Тредера має форму протектора шини, котру дуже зручно гризти. Вона виготовлена зі спеціально розробленої гумової суміші, щоб витримувати найпотужніші щелепи.
Переваги
- гризти й жувати – міцна гума та унікальна рельєфна поверхня очищують зуби собаки при жуванні іграшки;
- пригощає – іграшку можна наповнити ласощами, і, будьте певні, що Ваш чотирилапий буде повертатись за ними знову і знову;
- переноситься – зручна ручка для перенесення (та щоб залишати Ваші руки чистими);
- з ароматом ванілі.
Характеристики
- розмір - 15×20×7 см;
- виробник - Jolly Pets;
- країна-виробник - США;
- артикул - JTR23.