Туалет Cristel з сіткою, 33×25×6 см
Код Товару:
155352
Виробник:
Cristel
Наявність:
Немає в наявності
58.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-КРП-2 |
| Штрихкод | 2000981275280 |
| Тип | Туалет |
| Довжина | 33 см |
| Висота | 6 см |
| Ширина | 25 см, 25 см |
| Тварина | Для котів |
| Країна-виробник | Україна |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Туалет Cristel з сіткою, 33×25×6 см
Туалет для котів виготовлений із міцного первинного поліпропілену. Товщина стінок лотка робить його стійким до подряпання та інших механічних пошкоджень.
Лоток рекомендується котам, які не люблять наповнювача або сильно розкидають його. Сітка дозволить вихованцю відправляти всі потреби, не забруднюючи лапки і не розкидаючи наповнювач. Потім сітку і лоток досить просто помити в проточній воді з миючим засобом, що щадить.
Переваги:
- гігієнічність та чистота;
- економія на наповнювачах;
- простота у догляді;
- тривалий термін служби.
Характеристики:
- артикул: КРП-2;
- тварина: для котів;
- тип: туалет;
- вид: відкритий;
- розмір: 33×25×6 см;
- бренд: Cristel;
- країна виробник: Україна.