Лежак AnimAll Nena VELOURS CACAO, для котів, S, 45x35x16 см
Код Товару:
151071
Виробник:
AnimAll
Наявність:
Немає в наявності
687.60 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | АТ 8497 |
| Штрихкод | 2000981198497 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 45 см |
| Висота | 16 см |
| Ширина | 35 см |
| Тварина | Для котів |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежак Енімал Nena VELOURS CACAO, для котів, S, 45x35x16 см
Елегантна лежанка від ТМ AnimAll. Практична та м'яка, лежанка стане улюбленим місцем для відпочинку Вашого пухнастика.
Лежанка для тварин дозволить організувати комфортне місце для сну і відпочинку кішечці або собачці. До того ж лежанки мають приємний дизайн і прикрасять будь-який інтер'єр.
Особливості лежанки
- практичний та довговічний матеріал - можна прати у машинці;
- м'які та пружні борти - будуть безпечними для тваринки;
- стильний дизайн - підійдуть під будь-який інтер'єр будинку;
- тканина антикіготь - подряпати таку лежанку тваринкам буде дуже складно.