Лежанка AnimAll Max M HOT RED для собак і котів, червона, 95×60×8 см
Код Товару:
148933
Виробник:
AnimAll
Наявність:
Немає в наявності
1660.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | АТ 7551 |
| Штрихкод | 2000981197551 |
| Тип | Лежак |
| Розмір | M |
| Довжина | 95 см |
| Висота | 8 см |
| Ширина | 60 см |
| Колір | Червоний |
| Тварина | Для котів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Китай |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежанка Енімалл Max M HOT RED для собак і котів, червона, 95×60×8 см
Елегантна лежанка від ТМ AnimAll. Практична та м'яка, лежанка стане улюбленим місцем для відпочинку Вашого пухнастика.
Лежанка для тварин дозволить організувати комфортне місце для сну і відпочинку кішечці або собачці. До того ж лежанки мають приємний дизайн і прикрасять будь-який інтер'єр.
Особливості лежанки
- практичний та довговічний матеріал - можна прати у машинці;
- стильний дизайн - підійдуть під будь-який інтер'єр будинку;
- тканина антикіготь - подряпати таку лежанку тваринкам буде дуже складно.