Інкубатор для яєць Hagen Exo Terra
Код Товару:
148682
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
14532.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2445_ord |
| Штрихкод | 15561224451 |
| Тип | Інкубатор |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 36 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Інкубатор для яєць Hagen Exo Terra
Характеристики:
- тип: інкубатор;
- розмір: 32×36×45 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2445_ord;
- штрихкод: 15561224451.