Поїлка для рептилій Hagen Exo, Terra Aztec Frog
Код Товару:
148671
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
465.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT3168_ord |
| Штрихкод | 015561231688 |
| Тип | Поїлки |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 11.5 см |
| Ширина | 10 см |
| Обʼєм | 0.04 л |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Поїлка для рептилій Hagen Exo, Terra Aztec Frog
Характеристики:
- тип: поїлки;
- розмір: 11,5×10×6 см;
- об'єм: 40 мл;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT3168_ord;
- штрихкод: 15561231688.