Скала настінна Hagen Exo, Terra для створення точки прогріву, велика
Код Товару:
148666
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
1683.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2874_ord |
| Штрихкод | 15561228749 |
| Тип | Камінь |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 18 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Скала настінна Hagen Exo, Terra для створення точки прогріву, велика
Характеристики:
- тип: скала;
- розмір: 20×18×8 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2874_ord;
- штрихкод: 15561228749.