Тераріум Hagen Exo Terra Tiki small, 45 × 45 × 96 см
Код Товару:
148657
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
8092.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2597_ord |
| Штрихкод | 15561225977 |
| Тип | Тераріуми |
| Висота | 96 см |
| Довжина | 45 см |
| Ширина | 45 см |
| Матеріал | Скло |
| Тварина | Для рептилій |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Тераріум Hagen Exo Terra Tiki small, 45 × 45 × 96 см
Характеристики:
- тип: тераріуми;
- розмір: 45×45×96 см;
- матеріал: скло;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2597_ord;
- штрихкод: 15561225977.
Популярні сторінки