Печера з поїлки Hagen Exo Terra, 21 × 12 × 12 см
Код Товару:
148653
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
654.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT3159 |
| Штрихкод | 15561231596 |
| Тип | Печера |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 12 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Печера з поїлки Hagen Exo Terra, 21 × 12 × 12 см
Характеристики:
- тип: печера;
- розмір: 21×12×12 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT3159;
- штрихкод: 15561231596.