Декорація для тераріуму Hagen Exo Terra ананас
Код Товару:
148652
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
528.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT3160 |
| Штрихкод | 15561231602 |
| Тип | Печера |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 12.5 см |
| Ширина | 12 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Декорація для тераріуму Hagen Exo Terra ананас
Характеристики:
- тип: печера;
- розмір: 12,5×12×14 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT3160;
- штрихкод: 15561231602.