Поїлка-водоспад Hagen Exo Terra Waterfall Tiki
Код Товару:
148651
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
3035.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT3161_ord |
| Штрихкод | 15561231619 |
| Тип | Водоспад |
| Довжина | 23 см |
| Висота | 28 см |
| Ширина | 23 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Поїлка-водоспад Hagen Exo Terra Waterfall Tiki
Характеристики:
- тип: водоспад;
- розмір: 23×23×28 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT3161_ord;
- штрихкод: 15561231619.