Декорація для тераріуму Hagen Exo Terra череп бика
Код Товару:
148421
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
836.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2857 |
| Штрихкод | 15561228572 |
| Тип | Череп |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 13 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Декорація для тераріуму Hagen Exo Terra череп бика
Характеристики:
- тип: череп;
- розмір: 24×13×7 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2857;
- штрихкод: 15561228572.