Декорація для тераріуму Hagen Exo Terra череп крокодила
Код Товару:
148420
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
632.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2856 |
| Штрихкод | 15561228565 |
| Тип | Череп |
| Висота | 7.5 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 12 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Декорація для тераріуму Hagen Exo Terra череп крокодила
Характеристики:
- тип: череп;
- розмір: 23×12×7,5 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2856;
- штрихкод: 15561228565.