Миска Hagen Exo Terra Feeding Dish, 13 × 11 × 2 см
Код Товару:
148417
Виробник:
Hagen
Наявність:
Наявність уточнюйте
464.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2811 |
| Штрихкод | 015561228114 |
| Тип | Миска |
| Висота | 2 см |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 11 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Миска Hagen Exo Terra Feeding Dish, 13 × 11 × 2 см
Характеристики:
- тип: миска;
- розмір: 13×11×2 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2811;
- штрихкод: 15561228114.