Миска Hagen Exo Terra Feeding Dish, 21 × 18 × 3 см
Код Товару:
148416
Виробник:
Hagen
Наявність:
Наявність уточнюйте
814.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2812 |
| Штрихкод | 015561228121 |
| Тип | Миска |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 18 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Миска Hagen Exo Terra Feeding Dish, 21 × 18 × 3 см
Характеристики:
- тип: миска;
- розмір: 21×18×3 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2812;
- штрихкод: 15561228121.