Нора Hagen Exo Terra, для рептилій, велика
Код Товару:
148381
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
898.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2854 / PT2933_ord |
| Штрихкод | 15561228541 |
| Тип | Печера |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 28 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Нора Hagen Exo Terra, для рептилій, велика
Характеристики:
- тип: печера;
- розмір: 30×28×12 см;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2854/PT2933_ord;
- штрихкод: 15561228541.