Тераріум Hagen Exo Terra, 20 × 20 × 30 см
Код Товару:
148358
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
5123.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2601 |
| Штрихкод | 015561226011 |
| Тип | Тераріуми |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Матеріал | Скло |
| Тварина | Для рептилій |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Тераріум Hagen Exo Terra, 20 × 20 × 30 см
Характеристики:
- тип: тераріуми;
- розмір: 20×20×30 см;
- матеріал: скло;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2601;
- штрихкод: 15561226011.
Популярні сторінки