Тераріум Hagen Exo Terra, 90 × 45 × 45 см
Код Товару:
148350
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
21331.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2613 |
| Штрихкод | 015561226134 |
| Тип | Тераріуми |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 45 см |
| Матеріал | Скло |
| Тварина | Для рептилій |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Тераріум Hagen Exo Terra, 90 × 45 × 45 см
Характеристики:
- тип: тераріуми;
- розмір: 90×45×45 см;
- матеріал: скло;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2613;
- штрихкод: 15561226134.
Популярні сторінки