Фаунаріум Hagen Exo Terra, 23 × 15 × 17 см
Код Товару:
148346
Виробник:
Hagen
Наявність:
Наявність уточнюйте
576.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2255 |
| Штрихкод | 015561222556 |
| Тип | Фаунаріуми |
| Висота | 17 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 15 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для рептилій |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Фаунаріум Hagen Exo Terra, 23 × 15 × 17 см
Характеристики:
- тип: фаунаріуми;
- розмір: 23×15×17 см;
- матеріал: пластик;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2255;
- штрихкод: 15561222556.