Фаунаріум Hagen Exo Terra, 30 × 19 × 20 см
Код Товару:
148345
Виробник:
Hagen
Наявність:
Немає в наявності
889.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2260 |
| Штрихкод | 15561222600 |
| Тип | Фаунаріуми |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 19 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для рептилій |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Фаунаріум Hagen Exo Terra, 30 × 19 × 20 см
Характеристики:
- тип: фаунаріуми;
- розмір: 30×19×20 см;
- матеріал: пластик;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2260;
- штрихкод: 15561222600.