Фаунаріум Hagen Exo Terra, 37 × 22 × 25 см
Код Товару:
148343
Виробник:
Hagen
Наявність:
Наявність уточнюйте
1311.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-PT2265 |
| Штрихкод | 015561222655 |
| Тип | Фаунаріуми |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 22 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для рептилій |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Фаунаріум Hagen Exo Terra, 37 × 22 × 25 см
Характеристики:
- тип: фаунаріуми;
- розмір: 37×22×25 см;
- матеріал: пластик;
- бренд: Hagen;
- артикул: PT2265;
- штрихкод: 15561222655.