Переноска Bergamo Gipsy 2 Large Green для собак до 12 кг, пластикові двері, чорно-зелений, 58×38×38 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | pt-2_пласт_ЗЕЛ |
| Штрихкод | 8058093271045 |
| Тип | Сумки-переноски |
| Довжина | 58 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 38 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
Заказала перенесення Bergamo Gipsy2 для собак до 12 кг розмір 58*38*38см Залишилися дуже задоволені (замовляли для такси карликової) то тільки зібрали переносу то зразу собачка залізла і тепер не велазить. Дуже вам Дякуємо.
Поки немає питань до цього товару.
Переноска Бергамо Gipsy 2 Large Green для собак до 12 кг, пластикові двері, чорно-зелений, 58×38×38 см
переноска італійської компанії Bergamo призначена для транспортування котів і собак. Допоможе легко і з мінімальним стресом перевозити тварину, а також убезпечить його від можливих травм або втечі. При виборі переноска для тваринного обов'язково враховувати, що тварина повинна мати в ній можливість стояти і повертатися.
переноска виготовлена з міцного високоякісного і нетоксичного пластика. Самоблокується двері і нерухома ручка служить для більшої безпеки при перенесенні і зручності транспортування. Розбірна конструкція переноска: кришка і підстава з'єднуються надійними затискачами, швидко збираються розбиратися і легко миються.
Розміри: 58×38×38 см.
Матеріал корпусу: пластик.
Матеріал двері: пластик.
Вага тварини: до 12 кг.
Колір: чорно-зелений.
Бренд: Bergamo.
Країна виробник: Італія.