Лежак-печера Trixie WigWam, для кроликів, 37 × 35 × 37 см
Код Товару:
146477
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
254.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-62683 |
| Штрихкод | 4011905626833 |
| Тип | Лежанка |
| Висота | 37 см |
| Довжина | 37 см |
| Ширина | 35 см |
| Тварина | Для кроликів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежак-печера Trixie WigWam, для кроликів, 37 × 35 × 37 см
Характеристики:
- тип: лежанка;
- розмір: 37×35×37 см;
- тварина: для кроликів;
- країна виробник: Німеччина;
- бренд: Trixie;
- артикул: TX-62683;
- штрихкод: 4011905626833.