Лежак Trixie Ferris для собак, плюш, синій, 32×42×32 см
Код Товару:
146405
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
1000.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-36329 |
| Штрихкод | 4047974363294 |
| Тип | Лежак |
| Висота | 32 см |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 42 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Поліестер |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежак Трикси Ferris для собак, плюш, синій, 32×42×32 см
Ferris - це якісний м'який будиночок-печера схожа на намет, для собак дрібних порід. Його закрита конструкція створює особливий затишок і тепло. Всередині розташована м'яка видаляється двостороння подушка. Має плюшеве покриття. У комплект входить знімна двостороння подушка з поліестеру
Рекомендується ручне прання при температурі 30 °C.
Розміри: 32×42×32 см.
Матеріали: поліестер, плюш.
Колір: синій.
Бренд: Trixie.
Країна виробник: Німеччина.